• Favorilere Ekle
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905434964428


Silivri Kanal Açma


Su kaçak tespiti ve su kaçağı onarımında ileri teknoloji ile Ekonomik çözümler sunuyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Bizim İşimiz


Evinizdeki, iş yerinizdeki her türlü tesisatta su kaçakları ileri teknoloji kameralı cihazlar ile noktasal olarak tespit edilir. Bu sayede kırıp dökmeye gerek kalmadan su kaçağı tespit edebiliyor, ev yada işyerinize zarar vermeden tıkanmış boruları açabiliyor, özel solüsyonlar ile su sızıntısı giderebiliyoruz. Veya sadece lokal bir tadilatla hasar görmüş, tıkanmış, kalorifer, su, yerden ısıtma, kombi vs. tesisatlarınızı onarıyoruz. Pis su kaçağı tesbiti için kameralı cihaz, temiz su kaçağı tespiti için ise özel dinleme dedektörü kullanıyoruz.

Su kaçağı bulma konusunda kendimize güveniyoruz, referanslarımız bunun kanıtıdır. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bu sektörde fark yaratmak ve uzun soluklu olmaktır. Bu amaçla su kaçakları tespitinde en son teknolojileri takip ediyor ve müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Zaman ve Para Kaybetmeye Son Artık, Hızlı Güvenilir Su Kaçağı Tespiti

Tesisatınızdaki su kaçakları, su sızıntıları çok kısa bir sürede tespit edilir ve onarılır. Kameralı ve diğer gelişmiş cihazlar yardımıyla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı yapılır. Bu sayede onarım masrafından tasarruf edersiniz. Pis su kaçağı ve temiz su kaçakları için farklı tespit cihazlarımız vardır. Müşterilerimizin bizi ayakta tuttuğunun bilinciyle su kaçaklarını tespit ve onarımında çok titiz çalışıyor ve teknolojik olarak en gelişmiş ve uygun araç gereçleri kullanıyoruz.
KANAL-LAVABO-KANALİZASYON VE LOGARLARINIZ
ROBOTLA AÇILARAK ONARIM YAPILIR...
149 -249 TL

silivri kanal açma, silivri kanalizasyon açma, silivri iski kanal açma, silivri iski logar açma, silivri robotla kanal açma