• Favorilere Ekle
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905434964428


Esenyurt Kanal Açma

Esenyurt ve çevresi uzun yıllara dayanan iş deneyimi uzman personeli son teknoloji ürünü makine ve araç gereç parkı ile her türlü tıkanıklık açma işlerinde uzman firmamız, başta kanalizasyon açma, foseptik kuyusu açma, pis su gideri kanal açma,  lavabo boru tıkanıklığı açma, tuvalet boru tıkanıklığı açma, klozet boru tıkanıklığı açma, banyo boru tıkanıklığı açma, pimaş boru tıkanıklığı açma işlerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Esenyurt ve çevresinde ikamet ediyor daire, ev, villa, apartman, işyeri, ofis gibi mekanlarınızın kanalizasyon borularında su gider kanallarında; lavabo, tuvalet, klozet, mutfak pis su giderlerinde bir tıkanıklık meydana gelmesi durumunda Esenyurt ve çevresinin en uzman tıkanıklık açma ustalarından oluşan ekibimiz arayabilirsiniz.

Esenyurt kanal açma, Avcılar kanal açma, Beylikdüzü kanal açma, logar açma, banyo gideri açma, mutfak lavabo gideri açma hizmetleri veren firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Ayrıca kanal ve gider borusu görüntüleme işlemlerinide yapmaktayız. Kanal Açma işlemleri robot diye tabir edilen kanal açma makinesi ile açma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem oldukça zahmetli ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. Genelde daire içlerinde çalışma yapıldığı için ev eşyalarına zarar vermeden, evi kirletmeden yapılması gerekir. Bu sıkıntıları yaşamamanız için firma çalışanlarımız son derece özen ve hassasiyet göstererek çalışma yapmaktadır. Esenyurt Kanal Açma işlemleri için çok uygun fiyatlar talep etmekteyiz. Esenyurt Kanal Açma güvenilir firma.

Esenyurt kanal açma, Esenyurt tuvalet açma 


Biz Dünya Su Tesisat olarak buradayız.