• Favorilere Ekle
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905434964428


Beylikdüzü Kanal Açma

SU KAÇAK ARAMA & KANAL AÇMA HİZMETLERİ

Teknik yöntemlerimizle lavabo, tuvalet vs. istenmeyen kötü kokulardan kurtulun.
 

Hiç bir yeri kırmadan dökmeden özel robot makinelerimiz yardımıyla tıkalı atık su borularınızı kısa sürede açıyoruz. Özel kameralarla boruların içini görüntülüyoruz. Tuvalet, lavabo, mutfak, banyo, küvet giderleri Hastaneler, fabrikalar, iş merkezleri, restoranlar, bütün atık su giderleri tıkanmaları artık sorun değil. Hiç bir yeri kırmadan dökmeden açıyoruz.

Su kaçak tespiti ve su kaçağı onarımında ileri teknoloji ile Ekonomik çözümler sunuyoruz.

 
 Su Kaçağı Tespiti Bizim İşimiz


Evinizdeki, iş yerinizdeki her türlü tesisatta su kaçakları ileri teknoloji ürünü kameralı cihazlar ile noktasal olarak tespit edilir. Bu sayede kırıp dökmeye gerek kalmadan su kaçağı tespit edebiliyor, ev yada işyerinize zarar vermeden tıkanmış boruları açabiliyor, özel solüsyonlar ile su sızıntısı giderebiliyoruz. Veya sadece lokal bir tadilatla hasar görmüş, tıkanmış, kalorifer, su, yerden ısıtma, kombi vs. tesisatlarınızı onarıyoruz. Pis su kaçağı tesbiti için kameralı cihaz, temiz su kaçağı tespiti için ise özel dinleme dedektör kullanıyoruz.

Su kaçağı bulma konusunda kendimize güveniyoruz, referanslarımız bunun kanıtıdır. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bu sektörde fark yaratmak ve uzun soluklu olmaktır. Bu amaçla su kaçakları tespitinde en son teknolojileri takip ediyor ve müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Zaman ve Para Kaybetmeye Son Artık, Hızlı Güvenilir Su Kaçağı Tespiti

Tesisatınızdaki su kaçakları, su sızıntıları çok kısa bir sürede tespit edilir ve onarılır. Kameralı ve diğer gelişmiş cihazlar yardımıyla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı yapılır. Bu sayede onarım masrafından tasarruf edersiniz. Pis su kaçağı ve temiz su kaçakları için farklı tespit cihazlarımız vardır. Müşterilerimizin bizi ayakta tuttuğunun bilinciyle su kaçaklarını tespit ve onarımında çok tittiz çalışıyor ve teknolojik olarak en gelişmiş ve uygun araç gereçleri kullanıyoruz.

not: bodrum, giriş, 1. kat daireler 150 tl den, üst kat daireler 100 tl den başlayan fiyatlarla açılır..

  
beylikdüzü kanal açma, beylikdüzü kanalizasyon açma, beylikdüzü mutfak gideri açma, beylikdüzü tıkalı boru açma, 

0543 496 44 28