• Favorilere Ekle
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905434964428


beşiktaş-logar-açma-0543-496-4428

beşiktaş logar acma, beşiktaş kanal açma, beşiktaş wc açma

DUNYA TESİSAT

SU KACAK ARAMA

VE KANAL ACMA

 

0543 496 44 28 

 

 WC BANYO LAVABO vs. TIKANIKLIĞI ACMA

                                    


besiktas ve cevresinde tıkanan kanal, logar, mutfak gideri, banyo gideri, wc ve klozetleriniz robot makinalarla kırmadan açılır...

 
Pis su kacağı tesbiti icin kameralı cihaz, temiz su kaçağı tespiti icin ise ozel dinleme dedektor kullanıyoruz. Su kaçağı bulma konusunda kendimize güveniyoruz, referanslarımız bunun kanıtıdır.

 

                


Evinizdeki, iş yerinizdeki her turlu tesisatta su kacakları ileri teknoloji urunu kameralı cihazlar ile noktasal olarak tespit edilir. Bu sayede kırıp dokmeye gerek kalmadan su kacağı tespit edebiliyor, ev yada işyerinize zarar vermeden tıkanmış boruları acabiliyor, su sızıntısını giderebiliyoruz. Veya sadece lokal bir tadilatla hasar gormuş, tıkanmış, kalorifer, su, yerden ısıtma, kombi vs. tesisatlarınızı onarıyoruz. Pis su kacağı tesbiti icin kameralı cihaz, temiz su kaçağı tespiti icin ise ozel dinleme dedektor kullanıyoruz. Su kaçağı bulma konusunda kendimize güveniyoruz, referanslarımız bunun kanıtıdır. Hedefimiz %100 muşteri memnuniyeti sağlayarak bu sektorde fark yaratmak ve uzun soluklu olmaktır. Bu amacla su kacakları tespitinde en son teknolojileri takip ediyor ve muşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.