• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/emincan cengiz

SU KAÇAK ARAMA BİZİM İŞİMİZ...

    • 7/24 HIZIR SERVİS HİZMETİMİZ VARDIR...
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

 

CİHAZLA SU KAÇAK ARAMA
Açıklama
İSKİ KANAL- LOGAR AÇMA
Açıklama
KANAL AÇMA- LAVABO AÇMA
Açıklama
Site Haritası
beşiktaş lağım açma
mecidiyeköy su tesisatçı

esenyurt logar acma- 05434964428

Kanalizasyon Acma, Kanal Acma, Tuvalet ve Lavabo Acma

esenyurt kanal acma, esenyurt tıkalı kanal acma, esenyurt mutfak gideri acma, esenyurt iski logar acma

0543 496 44 28

  

 

Kanalizasyon Tıkanıklığı ,Kanalizasyon Tıkanıklığı ,Lavabo Tıkanıklığı Acma ,Lavabo Tıkanması ,Tuvalet Tıkanıklığı ,Tuvalet tıkanıklığı ,Tuvalet Tıkanıklığı Acma, Klozet tıkanıklığı acma ,Lavabo tıkanıklığı ac;ma ,gider Tıkanıklığı ,tikali Kanal Acma ,Kanal acma ,Kanalizasyon İşleri ,Kanal Goruntuleme ,WC-Tuvalet Tıkanıklığı-Lavabo Tıkanıklığı Acma,TEKNİK YONTEMLERİMİZLE LAVABO TUVALET VS İSTENMEYEN Kotu; KOKULARDAN KURTULUN

 WC BANYO LAVABO vs. TIKANIKLIĞI ACMA

                                    

HİÇ BİR YERİ KIRMADAN DÖKMEDEN ÖZEL ROBOT MAKİNELERİMİZ YARDIMIYLA TIKALI ATIK SU BORULARINIZI KISA SÜREDE AÇIYORUZ. ÖZEL KAMERALARLA BORULARIN İÇİNİ GÖRÜNTÜLÜYORUZ TUVALET, LAVABO,MUTFAK, BANYO, KÜVET GİDERLERİ HASTANELER, FABRİKALAR, İŞ MERKEZLERİ, RESTORANTLAR, BÜTÜN ATIK SU GİDERLERİ TIKANMALARI ARTIK SORUN DİİL HİÇ BİR YERİ KIRMDAN DÖKMEDEN AÇIYORUZ

                 

     Su kaçak tespiti ve su kaçağı onarımında ileri   teknoloji  ile

 Ekonomik Çözümler sunuyoruz

 

Su Kaçağı Tespiti Bizim İşimiz
 
Evinizdeki, iş yerinizdeki her türlü tesisatta su kaçakları ileri teknoloji ürünü kameralı cihazlar ile  noktasal olarak tespit edilir. Bu sayede kırıp dökmeye gerek kalmadan su kaçağı tespit edebiliyor, ev yada işyerinize zarar vermeden tıkanmış boruları açabiliyor, özel solüsyonlar ile su sızıntısı giderebiliyoruz. Veya sadece lokal bir tadilatla hasar görmüş, tıkanmış, kalorifer, su, yerden ısıtma, kombi vs. tesisatlarınızı onarıyoruz. Pis su kaçağı tesbiti için kameralı cihaz , temiz su kaçağı tespiti için ise özel dinleme dedektörü kullanıyoruz.  
 
Su kaçağı bulma konusunda kendimize güveniyoruz, referanslarımız bunun kanıtıdır. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bu sektörde fark yaratmak ve uzun soluklu olmaktır. Bu amaçla su kaçakları tespitinde en son teknolojileri takip ediyor ve müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 
  
Zaman ve Para Kaybetmeye Son Artık, Hızlı Güvenilir Su Kaçağı Tespiti
  
Tesisatınızdaki su kaçakları, su sızıntıları çok kısa birsürede tespit edilir ve onarılır. Kameralı ve diğer gelişmiş cihazlar yardımıyla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı yapılır. Bu sayede onarım masrafından tasarruf edersiniz. Pis su kaçağı ve temiz su kaçakları için farklı tespit cihazlarımız vardır. Müşterilerimizin bizi ayakta tuttuğunun bilinciyle su kaçaklarını tespit ve onarımında çok tittiz çalışıyor ve teknolojik olarak en gelişmiş ve uygun araç gereçleri kullanıyoruz.
not: bodrum, giriş 300tl , 1. kat 250 tl den, üst kat daireler 200 tl den başlayaan fiyatlara açılır...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret276348
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.39337.4229
Euro8.99819.0341
Hava Durumu
İSTANBULDA Saat
Takvim