• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/emincan cengiz

SU KAÇAK ARAMA BİZİM İŞİMİZ...

    • 7/24 HIZIR SERVİS HİZMETİMİZ VARDIR...
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

 

CİHAZLA SU KAÇAK ARAMA
Açıklama
İSKİ KANAL- LOGAR AÇMA
Açıklama
KANAL AÇMA- LAVABO AÇMA
Açıklama
Site Haritası
beşiktaş lağım açma
mecidiyeköy su tesisatçı

esenyurt kanal açma, tuvalet açma, kanal açma, lavabo açma,

Esenyurt kanal açma, esenyurt tesisatçı , tuvalet açma, tuvalet tamircisi.

0543 496 44 28

Esenyurt su tesisatçı, kanal açma , su kaçak, gibi sorunlar faturalarınızın tutarını artırmakla birlikte, evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemlere de neden olmaktadır. Sadece size değil alt ve yan komşunuza, binaya da zarar verebilir. Bu tür problemlere karşı hızlı, güvenilir, pratik bir çözüm istiyorsanız teknolojiyi kullanan, uzman bir kadroya sahip, İstanbul’da yaygın servis ağı bulunan firmamızla kaliteli hizmeti ayağınıza getirerek sorununuzu çözmeye talibiz. Arayın, daha fazla başınızı ağrıtacak bir sorun olmadan en hızlı ve kesin şekilde su tesisatınızda meydana gelen probleme çözüm üretelim.
 




Su Kaçağı Tespiti &
KANAL AÇMA
 
Bizim İşimiz, Firmamız olarak avrupadan ithal makinelerle tıkalı gider borularında tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz. Şimdiye kadar açılmaz denilen birçok tuvalet ve lavabo gideri açtık. İşlerinizi çözmeye gelen personelin hepsi yıllardır bu işle uğraşan ustalar oldukları için çözümsüz kalmamanız için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Teras gideri açma: Ağaç yapraklarından dolayı tıkanmış teras gideri, yağmur yağdığında tamamen tıkanır. Belli zaman aralıklarında teras giderleri kamerayla kontrol edilerek tıkalı olup olmadıklarına bakılmalıdır. Aksi takdirde teras giderinde tıkanma yaşanabilir. Zamanında bakım yaptırmayan müşterilerimiz için tıkanma yaşadığında acil ekip yönlendirerek tıkanıklığı açtırıyoruz.Balkon gideri açma: Etraftan esen rüzgâr aracılığıyla gelen çöp ve kum taneleri, balkon giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Balkon giderini açmak için tıkanıklık açma robotunun yoklama denilen metal uç kısımları kullanılır. Farklı uçlardan yararlanılarak gideri açmaya çalışmak, olası boru zararının önüne geçer.Mutfak gideri açma: Yemek yağlarının neden olduğu kötü koku ve tıkanmalar kısa sürede su jeti makinesiyle temizlenmektedir. Bu temizlik işlemini ortalama 5 yıl arayla yaptırdığınız takdirde mutfak giderinde sıkıntı yaşanmamaktadır.Pis su gideri açma: Bütün atık su tahliye borularına verilen isim pis su gider borularıdır. Ev ya da iş yeri gibi alanlarda mevcut olan pis su giderlerinde yaşanan tıkanmaları kırmadan açıyoruz.Tuvalet gideri açma : Alt yapı boruları geniş çapta döşenen tuvalet giderlerinde tıkanmanın sebebi yoğun kireç nedeniyle boruların daralması veya tuvalete kaçırılan yabancı cisimlerdir. Parçalayıcı kafa sayesinde giderin içine gönderilen robot, tıkanmaya neden olan maddeyi sökerek alır.Klozet gideri açma: Koku önleyici plastik parçaların klozetin deliğine kaçması sonucu tıkanmalar meydana gelebilmektedir Ayrıca bayanların temizlik malzemeleri ve bez parçalarını ya da oyuncakların klozete düşürülmesi yaşanan klozet tıkanmalarının sebepleri arasındadır. Bu şekilde yaşanan tıkanmaları klozeti yerinden sökmeden açmak mümkün değildir.otopark gideri açma: Otoparkın zemininde biriken toz ve toprak gibi kalıntılar, görevliler temizlik yaptığı sırada suyla birlikte otoparkın giderine verilmektedir. Su akışının yavaş ya da boru mesafesi uzun olan hatlarda, suyla gönderilen katı maddeler dibe çöker. Kalıntılar temizlenmediği takdirde belirli bir zaman sonunda otopark gideri tıkanır. Banyo gideri açma: Banyonun zemininde biriken suyu çekmesi için kullanılan yer süzgeçleri, duşa kabin kullanımı nedeniyle son zamanlarda işlevini yitirmektedir. Banyolar yıkanarak değil, bezle silinerek temizlendiği için banyo gideri çok az kullanılır. Eğer banyo gideriniz tıkandıysa diğer atık su giderlerini kesinlikle kullanmamalısınız.
 
Evinizdeki, iş yerinizdeki her turlu tesisatta su kacakları ileri teknoloji urunu kameralı cihazlar ile  noktasal olarak tespit edilir. Bu sayede kırıp dokmeye gerek kalmadan su kacağı tespit edebiliyor, ev yada işyerinize zarar vermeden tıkanmış boruları acabiliyor, su sızıntısını giderebiliyoruz. Veya sadece lokal bir tadilatla hasar gormuş, tıkanmış, kalorifer, su, yerden ısıtma, kombi vs. tesisatlarınızı onarıyoruz. Pis su kacağı tesbiti icin kameralı cihaz, temiz su kaçağı tespiti icin ise ozel dinleme dedektor kullanıyoruz.  
 
Su kaçağı bulma konusunda kendimize güveniyoruz, referanslarımız bunun kanıtıdır. Hedefimiz %100 muşteri memnuniyeti sağlayarak bu sektorde fark yaratmak ve uzun soluklu olmaktır. Bu amacla su kacakları tespitinde en son teknolojileri takip ediyor ve muşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 




Zaman ve Para Kaybetmeye Son

Artık, Hızlı Guvenilir

Su Kaçağı Tespiti
  

Tesisatınızdaki su kacakları, su sızıntıları cok kısa bir surede tespit edilir         ve onarılır.

Kameralı ve diğer gelişmiş cihazlar yardımıyla kırmadan dokmeden su kacağı tespiti ve onarımı yapılı
r.

Bu sayede onarım masrafından tasarruf edersiniz.

Pis su kacağı ve temiz su kacakları icin farklı tespit cihazlarımız vardır.

Muşterilerimizin bizi ayakta tuttuğunun bilinciyle su kacaklarını tespit ve onarımında cok tittiz calışıyor ve teknolojik olarak en gelişmiş ve uygun arac gerecleri kullanıyoruz.

 
NOT: giriş, bodrum,1. katlar          150 tl den

üst katlar 100 tl den,

ana kolon ve logar hatları 200 tl den

başlayan fiyatlarla açılır...

 

,Kanalizasyon Tıkanıklığı ,
Lavabo Tıkanıklığı Açma ,
Lavabo Tıkanması ,
Tuvalet Tıkanıklığı ,
Tuvalet tıkanıklığı ,
Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
Klozet tıkanıklığı açma ,
Lavabo tıkanıklığı açma ,
gider Tıkanıklığı ,
tikali Kanal Açma ,
Kanal açma ,
Kanalizasyon İşleri ,
Kanal Görüntüleme ,
WC-Tuvalet Tıkanıklığı-
Lavabo Tıkanıklığı Açma,

0543 496 44 28

TEKNİK YONTEMLERİMİZLE
LAVABO TUVALET VS İSTENMEYEN KOTU KOKULARDAN KURTULUN WC BANYO LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

 
                                    


HİC BİR YERİ KIRMADAN DOKMEDEN OZEL ROBOT MAKİNELERİMİZ
YARDIMIYLA TIKALI ATIK SU BORULARINIZI KISA SUREDE
ACIYORUZ. ÖZEL KAMERALARLA BORULARIN İCİNİ GORUNTULUYORUZ
TUVALET, LAVABO,MUTFAK, BANYO, KÜVET GİDERLERİ HASTANELER,
FABRİKALAR, İŞ MERKEZLERİ, RESTORANTLAR, BÜTÜN ATIK SU
GİDERLERİ TIKANMALARI ARTIK SORUN DEĞİL HİÇ BİR YERİ
KIRMADAN
DÖKMEDEN ACIYORUZ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret276929
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.36577.3952
Euro8.93578.9715
Hava Durumu
İSTANBULDA Saat
Takvim